ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

GRUDZIEŃ 2018

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Zakład Masarski KRAWCZYK powstał w 1990 roku. Zbudowana od podstaw, licząca początkowo kilkanaście osób firma stała się w ciągu kilkunastu lat poważnym, renomowanym producentem mięsa i wędlin, zatrudniającym ponad 200 pracowników. Strategia rozwoju zawsze podporządkowana była doskonaleniu jakości wyrobów i sprawnej obsłudze odbiorców. Działalność zakładu obejmuje pełny cykl produkcyjny od skupu żywca, po sprzedaż mięsa i jego przetworów. Modernizując park maszynowy i wprowadzając najnowsze technologie, nie rezygnujemy z tradycyjnych, wypróbowanych przez lata staropolskich receptur.

Nasi dostawcy, to wyłącznie polscy hodowcy, sprawdzeni podczas wieloletniej współpracy, związani z nami umowami kontraktacyjnymi i potrafiący wyprodukować surowiec o jakości zgodnej z naszymi bardzo wysokimi wymaganiami. Oferta asortymentowa obejmuje blisko 100 pozycji, między innymi tradycyjne polskie wędliny i wędzonki. Jakość wyrobów sprzedawanych w 28 sklepach firmowych (znajdujących się w Radomiu, Grójcu, Iłży, Nowym Mieście, Pionkach, Puławach, Przysusze, Warce, Warszawie i Zwoleniu), potwierdzają liczne nagrody zdobywane w Regionalnych Konkursach Wędliniarskich. Dobrze funkcjonujący dział transportu zapewnia terminowe dostawy towarów do wszystkich klientów.

Zakład posiada wdrożony system HACCP i uprawnienia do handlu ze wszystkimi krajami Unii Europejskiej. W styczniu 2005 roku w Garbatce ruszyła nowoczesna ubojnia wraz z rozbiorem mięsa wieprzowego "STEKPOL" Sp. z o.o. Jej udziałowcami są właściciele Zakładu Masarskiego KRAWCZYK oraz Zakładu Mięsnego NOWOPOL. Mamy nadzieję, że nasz znak firmowy zawsze kojarzył się będzie wyłącznie z wysoką jakością produktów i profesjonalną obsługą.

Producenci