ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

GRUDZIEŃ 2018

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Kutnowskie Zakłady Drobiarskie „EXDROB” S.A. są połączeniem polskiej, przeszło 60-letniej tradycji z nowoczesną technologią w dziedzinie produkcji i przetwórstwa mięsa drobiowego. Bez wątpienia należymy do liderów tej branży w Polsce.

Aktualnie działalność gospodarcza firmy rozwija się w kilku powiązanych ze sobą obszarach produkcyjnych:

  • produkcji piskląt kurzych i gęsich,
  • hodowli brojlerów,
  • uboju i przetwórstwie drobiu,
  • produkcji wyrobów garmażeryjnych, wędlin i wędzonek z drobiu,
  • eksporcie drobiu i pierza gęsiego.


Satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem, dlatego stale doskonalimy jakość swoich produktów, wprowadzamy nowe systemy zarządzania oraz wdrażamy najnowsze technologie.

Produkcja firmy to ponad sto asortymentów mięsa drobiowego i wyrobów przetworzonych znanych na rynku krajowym i zagranicznym. Sprzedaż odbywa się poprzez dobrze zorganizowany system dystrybucji: sieć własnych sklepów i hurtowni, Wielkie Sieci Handlowe oraz odbiorców indywidualnych i hurtownie z kraju i zagranicy.

Utrzymanie wysokiego standardu zdrowotnego produkowanych wyrobów jest możliwe dzięki wdrożeniu i utrzymaniu systemów zapewniających spełnienie ustalonych wymagań jakościowych.
Posiadamy pełną integrację produkcji umożliwiającą identyfikację i kontrolę produktu na każdym etapie jego wytwarzania.

Jako producent żywności zapewniamy bezpieczeństwo i wymagany, powtarzalny poziom jakości wyrobu gotowego oraz zgodność wyrobu z prawem żywnościowym.
Potwierdzeniem wysokiej jakości i oryginalności wyrobów produkowanych w naszej Firmie są liczne nagrody i wyróżnienia otrzymywane na wielu konkursach, targach i wystawach.
Nasze sukcesy osiągamy dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników. Jesteśmy znaczącym pracodawcą w regionie – zatrudniamy ponad 600 osób.

Producenci