ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

GRUDZIEŃ 2018

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Zakłady Mięsne Netter to nowoczesny kompleks zakładów produkcyjnych działających na terenie Bielska Podlaskiego.
Od ponad 18 lat mamy przyjemność tworzyć dla Państwa bogaty asortyment wędlin i wyrobów wpisując się w zróżnicowane gusta naszych klientów.

Netter to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na terenie Podlasia, a jej istnienie na rynku od prawie 20 lat jest dowodem silnej pozycji, stabilizacji i bezpieczeństwa.

To, co nas napędza do rozwoju, nieustannego doskonalenia produkcji i kreatywności w poszukiwaniu nowych smaków to po-trzeby naszych Klientów. One nadają kierunek działaniom, dzięki którym na polskie stoły trafia produkt zdrowy i bezpieczny, o bogatych walorach smakowych. Jesteśmy dumni, że produkty Netter są znane i cenione przez coraz szersze grono Klientów.

Producenci