ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

GRUDZIEŃ 2018

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Zakłady Mięsne "NOWAK" działają od 1991 roku. Od początku istnienia naszych Zakładów przywiązujemy ogromną wagę do jakości wyrobów. Współpracujemy ze sprawdzonymi hodowlami trzody, bydła. Posiadamy nowoczesną linię rozbioru mięsa. Zakład nasz, z uwagi na wciąż rosnące wymagania klientów oraz by sprostać wymogom Unii Europejskiej, ciągle modernizuje park maszynowy. Wdrożenie systemu HACCP pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Naszą siłą jest także zespół fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich opartych na tradycyjnych recepturach przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu staliśmy się jednym z najnowocześniejszych zakładów mięsnych w województwie pomorskim. Logo naszej firmy kojarzy się z solidnością i jakością oferowanych przez nas produktów. Obecnie nasze wyroby sprzedajemy na rynek Polski centralnej i północnej. Na terenie Trójmiasta posiadamy sieć własnych sklepów firmowych cieszących się uznaniem klientów.

W naszej ofercie znajduje się około 80 gatunków wędlin, od tradycyjnej parówkowej, z której słyniemy, wielokrotnie wyróżnianej krakowskiej drobiowej, po produkty "Z KASZUBSKIEJ WĘDZARNI". Produkowany jest także pełen asortyment mięsa wieprzowego, wołowego i podrobów. Zakłady Mięsne "NOWAK" posiadają uprawnienia do eksportu mięsa i wyrobów mięsnych na rynki Unii Europejskiej oraz kraje Europy Wschodniej. Wyroby z logo firmy "NOWAK" są nagradzane na licznych konkursach i targach spożywczych, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Od stycznia 2010 roku firma ZM Nowak uczestniczy w projekcie " Program rozwoju kadry pracowników firm ZM Nowak oraz Handel i Usługi" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt prowadzony jest przez firmę INWESTEL Sp. z o.o. w oparciu o umowę podpisaną z Województwem Pomorskim.

Producenci