ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

MARZEC 2019

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Prime Food to nowoczesna firma z gwarancją przyszłości, doskonale zorganizowana i zatrudniająca wykształconą i dynamiczną załogę. Oferuje lokalnej społeczności stabilne miejsca pracy, gwarantujące osobisty rozwój i możliwość bezpiecznego planowania przyszłości. Jako członek grupy kapitałowej Axzon A/S, Prime Food ma ambicję działać na rzecz integracji międzynarodowej na płaszczyźnie handlowej i kulturalnej.

Prime Food” jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Przechlewie, obecnie województwo pomorskie. Firma powstała w 1999 roku i zaczęła specjalizować się w uboju trzody chlewnej oraz produkcji wyrobów mięsnych.

Od początków założenia firma opierała swoją produkcję na zapewnieniu bezkompromisowej jakości. Dzięki zapewnieniu najwyższej jakości surowców oraz wprowadzaniu najnowszych rozwiązań technologicznych udało jej się uzyskać wiodącą pozycję w branży. Innowacyjność i jakość produktów zawsze były siłą napędową sukcesów firmy.

Prime Food jako pierwszy w Polsce wprowadził komputerowy system szacujący zawartość mięsa w tuszy bez ingerencji człowieka „AutoFOM”. W roku 2000 uzyskaliśmy pozwolenia eksportowe do Unii Europejskiej. Przełom roku 2000 i 2001 to okres wprowadzenia, jako pierwsi w Polsce, najnowocześniejszego systemu pakowania mięsa w technologii MAP. Kolejnym osiągnięciem było uzyskanie w kwietniu 2001 pozwoleń eksportowych do USA. W następnym roku otrzymaliśmy pierwszą certyfikację systemu HACCP przez EFSIS na zgodność ze standardem MC Donald’s, a w lipcu 2004 roku otrzymaliśmy pierwszą certyfikację systemu HACCP przez EFSIS na zgodność ze standardem BRC i uzyskaliśmy pozwolenia exportowe do Korei.

Producenci