ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

GRUDZIEŃ 2018

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican.

Grupa Tican powstała w 1931 roku z siedzibą w Danii. Tican to nowoczesna spółdzielnia będąca w posiadaniu przez 340 hodowców świń, którzy dostarczają swoje wysokiej jakości rygorystycznie kontrolowane zwierzęta do ubojni w Thisted, w Danii.

Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100km na południe od Gdańska). Firma zatrudnia 350 pracowników i ma zdolność produkcyjną na poziomie 300 ton gotowych wyrobów tygodniowo.

Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb konsumentów oraz dbanie o to, aby nasze wyroby, były zdrowe, bezpieczne i smaczne. Produkty Zakładów Mięsnych Nove cieszą się coraz większa popularnością i zaufaniem ze strony klientów. Ich wyjątkowy smak jest efektem stosowania wysokiej jakości mięsa ( głównie z Danii i Niemiec), bogatego doświadczenia oraz sprawdzonych receptur.

Producenci