ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

MARZEC 2019

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.Zakład Przetwórstwa Mięsnego ‘Nelpol’ Spółka Jawna jest firmą rodzinną prowadzącą działalność w zakresie produkcji oraz sprzedaży mięsa, wędlin i podrobów. Zakład mieści się w miejscowości Wysoka, gmina Łazy.

Od 2005 po uruchomieniu nowego zakładu nasza firma posiada wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności HACCP i uprawnienia unijne nadane przez Inspekcję Weterynaryjną PL 24 16 03 04 WE.

Firma specjalizuje się w produkcji kości wędzonych, żeberek trójkątów wędzonych, które dzięki unikalnej technologii produkcji są smaczniejsze i o lepszej jakości, niż inne podobne wyroby dostępne na rynku. Zakład wytwarza również boczki wędzone, kiełbasy, szynki, balerony, kiełbasy grube i cienkie oraz podroby. Na linii produkcyjnej zakładu powstaje 30 do 40 różnego typu wyrobów przeznaczonych do sprzedaży detaliczneji hurtowej.

Zapraszamy do współpracy: sklepy, bary, karczmy, domy weselne, szkoły, restauracje, szpitale, jednostki wojskowe itp.,

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz przedstawiciel zjawi się u Państwa z próbkami naszych wyrobów.

Producenci