ALBO - hurtownia mięs i wędlin
Nasze marki
Swojscy
Tradycja

POBIERZ AKTUALNA OFERTĘ

KWIECIEŃ 2021

katalog ALBO TRADYCJA


Certyfikaty


 

 

Październik 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland  

Lipiec 2012r - przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, wydanym przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland

 Krajowy Rejestr Długów rekomenduje współpracę z rzetelnymi przedsiębiorcami. 
Grupa MULTIFOOD

Siły liderów połączone w Multi Food S.A. przyniosą więcej stabilności i konkurencyjności na długie lata.O Firmie

Dlaczego „Albo” ?

To pytanie często zadają nasi kontrahenci.
Odpowiedź zawarta jest w wieloznaczności tego słowa, bo to z jednej strony wielość rozwiązań a z drugiej determinacja i ryzyko.
Taką firmą chcieliśmy być w chwili naszego powstania w 1999 roku.
Cechowały nas – założycieli firmy- wola i pragnienie stworzenia firmy niepowtarzalnej , w której będziemy mogli realizować nasze niezaspokojone ambicje. Dziś po kilkunastu latach naszej pracy z dumą możemy powiedzieć , że „ rzeczywistość jest piękniejsza od marzeń” a cele które sobie postawiliśmy są w pełni realizowane. Obecnie skupiamy się na tym, aby zobowiązanie do tego , że jesteśmy Liderem Sprzedaży nie było pustym frazesem, lecz wypełnionym treścią mottem naszego działania świadczącym o naszej skuteczności i profesjonalizmie w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.

Albo posiada 4 regiony dystrybucji:  Radom, Region Łódzki, Świętokrzyski i Podkarpacki
 

 • Rozbiór mięsa wieprzowego i drobiowego
  Firma posiada własny, największy w regionie wydział rozbioru mięsa wieprzowego i drobiowego. Surowce pochodzą od sprawdzonych i pewnych dostawców z renomowanych zakładów. Zarówno wydział rozbioru mięsa wieprzowego, jak i drobiowego działają w oparciu o system zapewnienia bezpieczeństwa żywności (HACCP), jak również znajdują się pod stałym nadzorem weterynaryjnym.
  Zakład posiada uprawnienia do handlu z krajami UE.
   
 • MultiFood
  Firma Albo należy do grupy MultiFood, zrzeszającą lokalnych dystrybutorów wędlin i mięsa, z których każdy jest liderem sprzedaży na swoim terenie. Być· liderem to znaczy oferować· towar atrakcyjny i doceniany przez konsumentów. Siły liderów połączone w MultiFood zapewniają stabilność· i konkurencyjne ceny na długie lata.

   
 • Nagrody
  Albo jest jedną z najbardziej dynamicznych firm regionu radomskiego, a pozycję lidera utwierdza fakt przyznania licznych nagród i wyróżnień m.in.: siedmiokrotnego otrzymania Gazeli Biznesu dziennika „Puls Biznesu”, a także nagrodę Perła Polskiej Gospodarki.


 

Gazele Biznesu w latach 2005-2013, 2016
Lider Regionu 2007
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Dun&Bradstreet w latach 2010-2012
Gepard Biznesu 2011
Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże - w latach 2011-2013
Rzetelny w biznesie 2012
Diamenty Forbesa 2013
Złoty Certyfikat Rzetelności 2011-2014
Orzeł Dystrybucji 2014-2015
Producenci